Mudeung Electronics Poland

Kierownik działu utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Chodzież Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

• zapewnienie utrzymania ciągłości pracy i sprawności technicznej maszyn i urządzeń,
• przygotowywanie i koordynowanie realizacji planów naprawczych i serwisowych,
• nadzór nad infrastrukturą zakładu,
• kierowanie kilkuosobowym zespołem UR,
• nadzór i koordynacja współpracy z firmami zewnętrznymi,

Wymagania

• wykształcenie mechaniczne,
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
• dyspozycyjność, dokładność, komunikatywność,
• mile widziane uprawnienia energetyczne SEP,

Oferujemy

• zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,
• wynagrodzenie adekwatne od umiejętności i doświadczenia, regularnie wypłacane,
• udział w tworzeniu i wdrażaniu nowych projektów,

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV na adres Email: info@mdepl.com Wysyłając dokument prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z Działem HR: pn-pt w godz. 8-16 pod nr. 503 529 295

Adres

ul. łąkowa 25
64-800 Chodzież.

Tel:

067-26-64-734

Pracujemy

Pon - Pt 8:00 - 16:00