Mudeung Electronics Poland

Kierownik produkcji do działu pras

Miejsce pracy: Chodzież Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

• nadzór nad zespołem pracowników,
• nadzór nad przestrzeganiem zasad bezpieczeństwa pracy,
• terminowa realizacja planu produkcyjnego,
• nadzór nad spełnianiem wymagań klientów ( jakościowych, ilościowych, specjalnych),
• podnoszenie kompetencji zespołu produkcji w zakresie: wymagań klientów, wymagań ilościowych, organizacji produkcji,
• kontrolowanie i raportowanie czasu pracy i wydajności pracowników,
• ciągłe dążenie do wzrostu wydajności i efektywności prac zespołu produkcyjnego,
• nadzór nad prawidłową eksploatacją i konserwacją maszyn.

Wymagania

• wykształcenie techniczne,
• min. 5-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
• umiejętność przeprowadzania audytów wewnętrznych w obszarze produkcji i magazynu,
• wysoko rozwinięte kompetencje liderskie , komunikatywność,
• samodzielność i inicjatywa w działaniu, proaktywne podejście skoncentrowane na ciągłym doskonaleniu procesów,
• doskonała organizacja pracy własnej i podległego zespołu,
• prawo jazdy kat. B,
• dobra znajomość pakietu Ms Office,
• język angielski w obszarze produkcji na poziomie minimum komunikacyjnym.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o pracę w dynamicznej rozwijającej się organizacji,
• realne możliwości rozwoju zawodowego,
• atrakcyjny system wynagrodzenie,
• system pracy oparty na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu.

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV na adres Email: info@mdepl.com Wysyłając dokument prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z Działem HR: pn-pt w godz. 8-16 pod nr. 67 2664734

Adres

ul. łąkowa 25
64-800 Chodzież.

Tel:

067-26-64-734

Pracujemy

Pon - Pt 8:00 - 16:00