Mudeung Electronics Poland

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Chodzież Region: wielkopolskie

Opis stanowiska

• Praca przy produkcji elementów z tworzyw sztucznych oraz metalu,
• bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów
• dbanie o porządek na stanowisku pracy
• wykonywanie innych poleceń przełożonych w zakresie kwalifikacji

Wymagania

• wykształcenia minimum zawodowego
• zaangażowanie w pracę
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
• dyspozycyjność, spostrzegawczość
• gotowość do pracy w systemie III zmianowym

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie
• możliwość rozwoju zawodowego
• atrakcyjny system wynagrodzenie,
• system pracy oparty na partnerstwie i wzajemnym zaufaniu

Jeżeli ta oferta wzbudziła Państwa zainteresowanie, prosimy o przesłanie CV na adres Email: info@mdepl.com Wysyłając dokument prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z Działem HR: pn-pt w godz. 8-16 pod nr. 67 2664734

Adres

ul. łąkowa 25
64-800 Chodzież.

Tel:

067-26-64-734

Pracujemy

Pon - Pt 8:00 - 16:00